Autodoprava s rukou pro Vás

Brdička s.r.o., auta s hydraulickou rukou - informace o nás

 

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy, skládání a vykládání hydraulickou rukou. Proč platit jeřáb a nákladní auto? Naše hydraulická ruka nejen uzvedne Vaše břemeno, ale nákladní auto Iveco na kterém je hydraulická ruka umístěna břemena i odveze.

 

Touto činností se zabýváme od roku 1992. Vozový park tvoří nová a zánovní vozidla Iveco s tonáží do 13 tun pro vůz, v soupravě s vlekem až do 24 tun. Hydraulické ruce (hydraulické ruky) mají výložník do 10 metrů a na tuto vzdálenost tonáž 1 tuna.

 

Specializujeme se: přeprava stavebních materiálů jako jsou střešní krytiny apod. Dále nakládání a skládání kontejnerů. Žádné břemeno pro nás není překážkou.

 

Vlastníme povolení pro vjezd do centra Prahy !!!!

Historie projektu

Zmínka o historii projektu webové prezentace není důležitá. Pro naší práci je podstatný mobilní telefon a operativní jednání s dispečerem. Nicméně informovanost klientů prostřednictvím webových prezentací je v dnešní době nutností.

Kontakt

BRDIČKA s.r.o., autodoprava s hydraulickou rukou

info@brdicka.com

BRDIČKA s.r.o., Hlaváčova č.p. 1159, PSČ: 182 00 Praha 8, IČ: 02392461 Pobočky: Dolní Břežany, Zlatníky, !! Odolena Voda !!

Tel.: 736 606 047 Fax: 241 766 038

Vyhledávání

Z internetu vybíráme:

Autodoprava Brdička © 2019 Všechna práva vyhrazena.

brdicka.com

Katalog autopůjčoven, Seznam dopravců v ČR, TS Studio, Zemní práce Zbytovský